Całe rodziny bawiły się na “Concordii”

Całe rodziny bawiły się na “Concordii”

Piotrkowianie tłumnie wzięli udział w festynie sportowo-rekreacyjnym zorganizowanym przez Ośrodek Sportu i Rekreacji w minioną sobotę. Na przybyłych czekało mnóstwo atrakcji.

W minioną sobotę (21 sierpnia) na stadionie miejskim „Concordia” OSiR zorganizował festyn sportowo-rekreacyjny. Całość rozpoczęła się od turnieju koszykówki 3×3. Pierwsze miejsce zajęła drużyna “Buty Nie Grają”. Na drugim stopni podium stanęli zawodnicy zespołu “Palę Tróję”, a na trzecim “Gang Gawrona”. MVP turnieju został Michał Wasilewski (Buty Nie Grają), który wygrał też konkurs rzutów za dwa punkty.

Głównym punktem pikniku był mecz piłkarski o puchar Prezydenta Miasta pomiędzy reprezentacją „Piotrkowa” złożoną z zawodników Polonii i Concordii a drużyną złożoną z zawodników piotrkowskiej Amatorskiej Ligi Piłki Nożnej. Mecz wygrali Ci drudzy 3:1. Choć nie sportowa rywalizacja była tego dnia najważniejsza, tylko chęć niesienia pomocy. Piknik połączony był ze zbiórką charytatywną ma rzecz pani Izabeli, która na początku roku straciła obie nogi.

Całość zakończył nocny turniej piłki nożnej o puchar dyrektora Ośrodka Sportu i Rekreacji, w którym udział wzięło 10 zespołów. Mecz trwał 15 minut. W  finale zmierzyły się zespoły “Starówka” i “Moszczenica”. Lepsza okazała się ta pierwsza, wygrywając 3:0. Królem strzelców turnieju został zawodnik zwycięskiego zespołu Artur Jędrzejczyk, najlepszym bramkarzem wybrano Pawła Bednarka (FCC Environment), a MVP – Andrzeja Adamskiego (Eko Luk).

Oprócz rozgrywek na licznie przybyłych na festyn piotrkowian czekało także mnóstwo atrakcji towarzyszących. Były dmuchańce, grill, gry i zabawy dla dzieci, pokazy motorowe oraz samochodów amerykańskich i klasycznych.

Źródło: Urząd Miejski w Piotrkowie Trybunalskim

Previous Muzyczny weekend na Starówce
Next Plac Niepodległości w pełnej krasie

Może to Ci się spodoba

Muzycznie i sportowo w amfiteatrze

„Trybunalskie granie” przyciągnęło tłumy mieszkańców miasta do amfiteatru miejskiego. Bawiliśmy się z muzyką i piłką ręczną. Zabawa rozpoczęła się handballowym miasteczkiem, które pojawiło się tuż przy amfiteatrze. Chętnych do wspólnej

E-sport przyciąga coraz więcej graczy i widzów

Mistrzostwa w grach komputerowych ogląda blisko 256 mln osób na całym świecie. Rynek wart jest obecnie 0,5 mld dol., a w 2019 roku ma sięgnąć 1,1 mld dol. – wynika z szacunków Newzoo.

Frekwencja na meczach Ekstraklasy rośnie o 10 proc. rocznie.

Spotkania polskiej Ekstraklasy przyciągają coraz więcej widzów – wynika z raportu „Piłkarska liga finansowa” Deloitte. Średnia frekwencja na meczu ligowym to 9 tys. kibiców. Większe zainteresowanie przekłada się na wyższe przychody

Piotrcovia druga w Memoriale

Piłkarki ręczne Zagłębia Lubin z kompletem trzech zwycięstw okazały się najlepsze w I Międzynarodowym Memoriale Piłki Ręcznej Kobiet im. Krzysztofa Kazimierskiego i Grzegorza Tomczyńskiego. MKS Piotrcovia uplasowała się na drugim

Polacy coraz wcześniej rezerwują urlopy narciarskie

Decyzja o rezerwacji zimowego wypoczynku z wyprzedzeniem przekłada się na większy wybór i duże oszczędności. Jeszcze do końca września można zarezerwować urlop narciarski nawet z 35-proc. zniżkami – przekonuje Magda Plutecka, rzeczniczka Neckermann Podróże.

Rajd z olimpijczykami

Tadeusz Mytnik i Mieczysław Nowicki – wybitni polscy kolarze, medaliści olimpijscy z Montrealu, medaliści mistrzostw świata i wielokrotni uczestnicy m.in. Wyścigu Pokoju gościli w sobotę (4.09) w Piotrkowie Trybunalskim. Zasłużeni

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź