Jaskółki w wysokiej formie

Jaskółki w wysokiej formie

Zawodniczki z Akademii Tańca Sportowego „Jaskółki” doskonale zaprezentowali się na kolejnych zawodach Polskiego Związku Tańca Sportowego. Piotrkowianki wzięły udział w  zawodach w Szkole Mistrzostwa Sportowego w Łodzi.

Podczas zawodów piotrkowskie zawodniczki świetnie wykonały swoje programy choreograficzne i uzyskały najwyższe oceny sędziowskie. Dzięki zgromadzonej dotychczasowej punktacji w swoich kategoriach prowadzą w rankingach tanecznych.
-Dziewczyny dobrze wiedzą, że nie należy spocząć na laurach. Mimo bardzo dobrej formy nadal mocno trenują, bo wiedzą, że tylko systematyczna praca, ciągłe doskonalenie techniki oraz zaangażowanie i pasja pozwoli utrzymać swoje pozycje- informuje Magdalena Markiewicz, trenerka akademii i dodaje, iż trzeba przejść mnóstwo eliminacji, aby w listopadzie móc powalczyć o tytuły mistrzowskie.

Zespoły:
I MIEJSCE -Formacja „Słodziaki-Sport” kategoria Fantasy Show Młodzicy
I MIEJSCE – Mała Grupa „Aero-Dzieciaki -Sport”kategoria Disco Dance Kadeci
I MIEJSCE – Formacja „Aerobik-Sport” kategoria Fantasy Show Juniorzy
I MIEJSCE – Mała Grupa „Maxi Aerobik-Sport”kategoria modern Młodzieżowcy
III MIEJSCE – Mała Grupa „Perła-Sport” kategoria Disco Dance Juniorzy
Soliści:
I MIEJSCE Wiktoria Justyna kategoria Hip-Hop Młodzież
III MIEJSCE Julia Gaj kategoria Fantasy Show Junior
IV MIEJSCE Antonina Jarzębska kategoria Fantasy Show Junior
Duety:
I MIEJSCE Agata Bartczak i Jessica Hale -kategoria Dance Show Młodzieżowcy
II MIEJSCE Weronika Malinowska i Alicja Chybała kategoria Free Dance Category Juniorzy
III MIEJSCE Antonina Jarzębska i Natasza Czaplińska kategoria Dance Show Juniorzy

Źródło: Urząd Miejski w Piotrkowie Trybunalskim

Previous Piotrkowianin kończy sezon 2021/22
Next Sztanderski i Bernatek drugą siłą w Polsce

Może to Ci się spodoba

Polacy coraz wcześniej rezerwują urlopy narciarskie

Decyzja o rezerwacji zimowego wypoczynku z wyprzedzeniem przekłada się na większy wybór i duże oszczędności. Jeszcze do końca września można zarezerwować urlop narciarski nawet z 35-proc. zniżkami – przekonuje Magda Plutecka, rzeczniczka Neckermann Podróże.

I Memoriał im. Krzysztofa Kazimierskiego i Grzegorza Tomczyńskiego

Drużyny MKS Zagłębie Lubin, Start Elbląg, Młyny Stoisław Koszalin, Eurobud JKS Jarosław, DHC Sokol Poruba oraz oczywiście gospodynie, czyli MKS Piotrcovia Piotrków Trybunalski wystąpią w I Międzynarodowym Memoriale Piłki Ręcznej

Wystrzelali „Puchar Trybunalski”

W minioną niedzielę (08.05) na terenie piotrkowskiej strzelnicy odbyły się zawody strzeleckie w pięcioboju myśliwskim o „Puchar Trybunalski”. W wydarzeniu wzięli udział zawodnicy z całej Polski.  Doskonalenie umiejętności strzeleckich oraz

Piotrcovia druga w Memoriale

Piłkarki ręczne Zagłębia Lubin z kompletem trzech zwycięstw okazały się najlepsze w I Międzynarodowym Memoriale Piłki Ręcznej Kobiet im. Krzysztofa Kazimierskiego i Grzegorza Tomczyńskiego. MKS Piotrcovia uplasowała się na drugim

Piotrkowianin trenerem mistrzów świata

Reprezentacja Polski do lat 19 w siatkówce zdobyła tytuł mistrzów świata. Trenerem złotych medalistów jest piotrkowianin Michał Bąkiewicz. Reprezentacja Polski przez turniej, który odbywał się w Iranie, przeszła jak burza.

E-sport przyciąga coraz więcej graczy i widzów

Mistrzostwa w grach komputerowych ogląda blisko 256 mln osób na całym świecie. Rynek wart jest obecnie 0,5 mld dol., a w 2019 roku ma sięgnąć 1,1 mld dol. – wynika z szacunków Newzoo.

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź