Wystrzelali „Puchar Trybunalski”

Wystrzelali „Puchar Trybunalski”

W minioną niedzielę (08.05) na terenie piotrkowskiej strzelnicy odbyły się zawody strzeleckie w pięcioboju myśliwskim o „Puchar Trybunalski”. W wydarzeniu wzięli udział zawodnicy z całej Polski. 

Doskonalenie umiejętności strzeleckich oraz poprawna obsługa broni jest jednym z głównych obowiązków każdego myśliwego i jednym z zadań Polskiego Związku Łowieckiego.
Swoją precyzję strzelecką pokazali zawodnicy podczas niedzielnych (08.05) zawodów w pięcioboju myśliwskim o „Puchar Trybunalski”, których organizatorem był Zarząd Okręgowy Polskiego Związku Łowieckiego.
Na imprezę przyjechali miłośnicy łowiectwa z całej Polski. Łącznie w zawodach wystartowało 76 osób. Klasyfikacja podzielona była na indywidualną w klasie: powszechnej, mistrzowskiej, w kategorii Dian oraz Senior powyżej 60. roku życia.
Na zakończenie najlepszym zawodnikom wręczono puchary, nagrody rzeczowe oraz pamiątkowe dyplomy. Główną nagrodę, czyli „Puchar Trybunalski” z rąk prezydenta Krzysztofa Chojniaka odebrał najlepszy zawodnik w kategorii mistrzowskiej. Został nim Remigiusz Włodarczyk.
W trakcie imprezy wszyscy zgromadzeni mogli skosztować poczęstunku prosto z grilla oraz napić się ciepłej herbaty.

Tak prezentowała się klasyfikacja w poszczególnych kategoriach:
Klasyfikacja Dian:
I miejsce – 
Bernacka-Adamczyk Dominika Ewa
II miejsce – Zakręta Alina
III miejsce – Socha Dominika

Klasyfikacja mistrzowska:
I miejsce – 
Włodarczyk Remigiusz,  Zdobywca Pucharu Trybunalskiego 
II miejsce – 
Fiszer Marcin
III miejsce – Gajewski Aleksander Bernard

Klasyfikacja powszechna:
I miejsce – 
Pluta Dariusz
II miejsce – Zarzeczny Hubert
III miejsce – Skoczylas Sebastian Aleksander

Klasyfikacja Senior:
I miejsce – Pudełko Janusz
II miejsce – Szczotka Adam
III miejsce –  Górnik Jerzy

Źródło: Urząd Miejski w Piotrkowie Trybunalskim
Previous Medale dla małżeństw: jak je otrzymać?
Next Zapisz się na półmaraton

Może to Ci się spodoba

E-sport przyciąga coraz więcej graczy i widzów

Mistrzostwa w grach komputerowych ogląda blisko 256 mln osób na całym świecie. Rynek wart jest obecnie 0,5 mld dol., a w 2019 roku ma sięgnąć 1,1 mld dol. – wynika z szacunków Newzoo.

Jaskółki w wysokiej formie

Zawodniczki z Akademii Tańca Sportowego „Jaskółki” doskonale zaprezentowali się na kolejnych zawodach Polskiego Związku Tańca Sportowego. Piotrkowianki wzięły udział w  zawodach w Szkole Mistrzostwa Sportowego w Łodzi. Podczas zawodów piotrkowskie

Zapisz się na półmaraton

Za równy miesiąc wystartuje VI Nocny Piotrkowski Półmaraton Wielu Kultur. Na liście startowej są jeszcze wolne miejsca. Zapraszamy do zapisów. Po dwóch latach nieobecności powraca Piotrkowski Nocny Półmaraton. Jest to VI

Piotrkowianin trenerem mistrzów świata

Reprezentacja Polski do lat 19 w siatkówce zdobyła tytuł mistrzów świata. Trenerem złotych medalistów jest piotrkowianin Michał Bąkiewicz. Reprezentacja Polski przez turniej, który odbywał się w Iranie, przeszła jak burza.

Piotrcovia druga w Memoriale

Piłkarki ręczne Zagłębia Lubin z kompletem trzech zwycięstw okazały się najlepsze w I Międzynarodowym Memoriale Piłki Ręcznej Kobiet im. Krzysztofa Kazimierskiego i Grzegorza Tomczyńskiego. MKS Piotrcovia uplasowała się na drugim

Sztanderski i Bernatek drugą siłą w Polsce

Marcin Sztanderski i Mateusz Bernatek wywalczyli srebrne medale mistrzostw Polski w zapasach w stylu klasycznym, które w ubiegły weekend odbyły się w Radomiu. Mateusz Bernatek swój pierwszy w karierze start

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź