Wystrzelali „Puchar Trybunalski”

Wystrzelali „Puchar Trybunalski”

W minioną niedzielę (08.05) na terenie piotrkowskiej strzelnicy odbyły się zawody strzeleckie w pięcioboju myśliwskim o „Puchar Trybunalski”. W wydarzeniu wzięli udział zawodnicy z całej Polski. 

Doskonalenie umiejętności strzeleckich oraz poprawna obsługa broni jest jednym z głównych obowiązków każdego myśliwego i jednym z zadań Polskiego Związku Łowieckiego.
Swoją precyzję strzelecką pokazali zawodnicy podczas niedzielnych (08.05) zawodów w pięcioboju myśliwskim o „Puchar Trybunalski”, których organizatorem był Zarząd Okręgowy Polskiego Związku Łowieckiego.
Na imprezę przyjechali miłośnicy łowiectwa z całej Polski. Łącznie w zawodach wystartowało 76 osób. Klasyfikacja podzielona była na indywidualną w klasie: powszechnej, mistrzowskiej, w kategorii Dian oraz Senior powyżej 60. roku życia.
Na zakończenie najlepszym zawodnikom wręczono puchary, nagrody rzeczowe oraz pamiątkowe dyplomy. Główną nagrodę, czyli „Puchar Trybunalski” z rąk prezydenta Krzysztofa Chojniaka odebrał najlepszy zawodnik w kategorii mistrzowskiej. Został nim Remigiusz Włodarczyk.
W trakcie imprezy wszyscy zgromadzeni mogli skosztować poczęstunku prosto z grilla oraz napić się ciepłej herbaty.

Tak prezentowała się klasyfikacja w poszczególnych kategoriach:
Klasyfikacja Dian:
I miejsce – 
Bernacka-Adamczyk Dominika Ewa
II miejsce – Zakręta Alina
III miejsce – Socha Dominika

Klasyfikacja mistrzowska:
I miejsce – 
Włodarczyk Remigiusz,  Zdobywca Pucharu Trybunalskiego 
II miejsce – 
Fiszer Marcin
III miejsce – Gajewski Aleksander Bernard

Klasyfikacja powszechna:
I miejsce – 
Pluta Dariusz
II miejsce – Zarzeczny Hubert
III miejsce – Skoczylas Sebastian Aleksander

Klasyfikacja Senior:
I miejsce – Pudełko Janusz
II miejsce – Szczotka Adam
III miejsce –  Górnik Jerzy

Źródło: Urząd Miejski w Piotrkowie Trybunalskim
Previous Medale dla małżeństw: jak je otrzymać?
Next Zapisz się na półmaraton

Może to Ci się spodoba

I Memoriał im. Krzysztofa Kazimierskiego i Grzegorza Tomczyńskiego

Drużyny MKS Zagłębie Lubin, Start Elbląg, Młyny Stoisław Koszalin, Eurobud JKS Jarosław, DHC Sokol Poruba oraz oczywiście gospodynie, czyli MKS Piotrcovia Piotrków Trybunalski wystąpią w I Międzynarodowym Memoriale Piłki Ręcznej

E-sport przyciąga coraz więcej graczy i widzów

Mistrzostwa w grach komputerowych ogląda blisko 256 mln osób na całym świecie. Rynek wart jest obecnie 0,5 mld dol., a w 2019 roku ma sięgnąć 1,1 mld dol. – wynika z szacunków Newzoo.

Całe rodziny bawiły się na „Concordii”

Piotrkowianie tłumnie wzięli udział w festynie sportowo-rekreacyjnym zorganizowanym przez Ośrodek Sportu i Rekreacji w minioną sobotę. Na przybyłych czekało mnóstwo atrakcji. W minioną sobotę (21 sierpnia) na stadionie miejskim „Concordia”

Polacy coraz wcześniej rezerwują urlopy narciarskie

Decyzja o rezerwacji zimowego wypoczynku z wyprzedzeniem przekłada się na większy wybór i duże oszczędności. Jeszcze do końca września można zarezerwować urlop narciarski nawet z 35-proc. zniżkami – przekonuje Magda Plutecka, rzeczniczka Neckermann Podróże.

Piotrcovia druga w Memoriale

Piłkarki ręczne Zagłębia Lubin z kompletem trzech zwycięstw okazały się najlepsze w I Międzynarodowym Memoriale Piłki Ręcznej Kobiet im. Krzysztofa Kazimierskiego i Grzegorza Tomczyńskiego. MKS Piotrcovia uplasowała się na drugim

Piotrkowianin trenerem mistrzów świata

Reprezentacja Polski do lat 19 w siatkówce zdobyła tytuł mistrzów świata. Trenerem złotych medalistów jest piotrkowianin Michał Bąkiewicz. Reprezentacja Polski przez turniej, który odbywał się w Iranie, przeszła jak burza.

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź