CleanMaster – profesjonalna firma sprzątająca

CleanMaster – profesjonalna firma sprzątająca

Zadbaj o czystość i higienę Twojego domu, biura, lokalu lub innego miejsca dzięki profesjonalnej firmie sprzątającej CleanMaster. Świadczymy usługi utrzymania czystości na najwyższym poziomie. Oferujemy sprzątanie terenów przemysłowych, biur, wspólnot mieszkaniowych, garaży, terenów zielonych, oraz pojedyncze zlecenia i cykliczne. Dysponujemy nowoczesnym sprzętem i wykwalifikowaną kadrą pracowniczą oraz korzystamy ze środków chemicznych renomowanych firm oraz sprawdzonych technologii.

Usługi w obiektach mieszkalnych

Realizujemy usługi porządkowe w obiektach mieszkalnych, w tym zamiatanie i mycie klatek schodowych, sprzątanie piwnic, suszarni i pomieszczeń ogólnodostępnych, mycie okien, parapetów, oświetlenia, elewacji, zbieranie śmieci, grabienie liści, koszenie trawników, odśnieżanie, mycie garaży. Godziny naszej pracy są elastyczne, więc możemy dostosować je tak, aby nie przeszkadzać mieszkańcom lub klientom.

Usługi sprzątania biur

Realizujemy usługi sprzątania biur w tym mycie okien, podłóg, drzwi, czyszczenie rolet, żaluzji, oświetlenia oraz porządku w sanitariatach. Współpracujemy z wieloma branżami, dostosowując się do specyfiki danego obiektu. Każde zlecenie wyceniamy indywidualnie biorąc pod uwagę powierzchnię, zakres wykonywanych czynności jak i częstotliwość realizacji zleceń.

Dla kogo?

Świadczymy usługi dla klientów indywidualnych, komercyjnych i instytucji publicznych oraz realizujemy pojedyncze zlecenia jak i cykliczne. Zapewniamy profesjonalne sprzątanie i porządek na terenie całej Łodzi wraz z jej okolicami.

Dlaczego warto skorzystać z usług CleanMaster?

  • Rozsądne ceny – Wszystkie nasze usługi są wyceniane indywidualnie biorąc pod uwagę powierzchnię, zakres wykonywanych czynności jak i częstotliwość realizacji zleceń.
  • Elastyczność – Godziny naszej pracy są elastyczne, więc możemy dostosować je tak, aby nie przeszkadzać mieszkańcom lub klientom.
  • Doświadczenie – Firma CleanMaster funkcjonuje od wielu lat i świadczy usługi utrzymania czystości na najwyższym poziomie.
  • Nowoczesne rozwiązania – Dysponujemy nowoczesnym sprzętem i wykwalifikowaną kadrą pracowniczą oraz korzystamy ze środków chemicznych renomowanych firm oraz sprawdzonych technologii.

Jeżeli jesteś zainteresowany wyżej wymienionymi usługami, skontaktuj się z nami, a my z przyjemnością pomożemy i zrealizujemy wszelkie zlecenia w zakresie sprzątania i utrzymania czystości.

Previous Meble sypialniane na wymiar

Może to Ci się spodoba

Już jest! Odkryj nowy, podążający za wciąż ewoluującymi potrzebami, świat eSmokingWorld!

1 lipca 2021 w Centrum Handlowym M1 w Krakowie, przy ulicy Alei Pokoju 67 otworzył się nowy punkt sprzedaży eSmokingWorld. Zawsze chcemy być blisko naszych Klientów, a dzięki temu, że

Porady Wydziału Prewencji KWP w Krakowie dotyczące bezpiecznego wypoczynku podczas wakacji, porady dla rodziców

Rodzicu zadbaj o swoje dziecko podczas letnich wakacji – porady Wydziału Prewencji KWP w Krakowie. Bezpieczeństwo i zdrowie dziecka to podstawowe zadania, przed którymi stoimy jako rodzice. To właśnie my

Policjanci szkolą żołnierzy 16 Batalionu Powietrznodesantowego w Krakowie

W okresie od kwietnia do października 2017 roku na wniosek Dowódcy 16 Batalionu Powietrznodesantowego za zgodą Komendanta Wojewódzkiego Policji w Krakowie wyznaczeni instruktorzy Oddziału Prewencji Policji w Krakowie realizują blok

Kurs programowania dla dzieci i młodzieży

Startuje 10 edycja międzynarodowego wydarzenia „Koduj z gigantami – szyfry i zagadki”, podczas którego dzieci i młodzież uczona jest programowania. Akcja zawita również do Piotrkowa. Organizatorzy czekają na zgłoszenia. Piotrków

Policjant w drodze do pracy zatrzymał nietrzeźwego kierowcę

Funkcjonariusz ogniwa patrolowego, pełniący na co dzień służbę w Komisariacie Policji w Dobczycach, w drodze do pracy, uniemożliwił dalszą jazdę nietrzeźwemu kierowcy. 32-latek za kółkiem samochodu stwarzał zagrożenie dla innych

Kolejne oszustwo „metodą na wnuczka”. Małopolska Policja przestrzega i apeluje o ostrożność

W ostatnim okresie czasu w Krakowie jak i na terenie Małopolski doszło do kolejnych prób wyłudzenia pieniędzy tzw. „metodą na wnuczka” modyfikowaną przez sprawców pod różne legendy (np.  „na syna/córkę”,

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź