CleanMaster – profesjonalna firma sprzątająca

CleanMaster – profesjonalna firma sprzątająca

Zadbaj o czystość i higienę Twojego domu, biura, lokalu lub innego miejsca dzięki profesjonalnej firmie sprzątającej CleanMaster. Świadczymy usługi utrzymania czystości na najwyższym poziomie. Oferujemy sprzątanie terenów przemysłowych, biur, wspólnot mieszkaniowych, garaży, terenów zielonych, oraz pojedyncze zlecenia i cykliczne. Dysponujemy nowoczesnym sprzętem i wykwalifikowaną kadrą pracowniczą oraz korzystamy ze środków chemicznych renomowanych firm oraz sprawdzonych technologii.

Usługi w obiektach mieszkalnych

Realizujemy usługi porządkowe w obiektach mieszkalnych, w tym zamiatanie i mycie klatek schodowych, sprzątanie piwnic, suszarni i pomieszczeń ogólnodostępnych, mycie okien, parapetów, oświetlenia, elewacji, zbieranie śmieci, grabienie liści, koszenie trawników, odśnieżanie, mycie garaży. Godziny naszej pracy są elastyczne, więc możemy dostosować je tak, aby nie przeszkadzać mieszkańcom lub klientom.

Usługi sprzątania biur

Realizujemy usługi sprzątania biur w tym mycie okien, podłóg, drzwi, czyszczenie rolet, żaluzji, oświetlenia oraz porządku w sanitariatach. Współpracujemy z wieloma branżami, dostosowując się do specyfiki danego obiektu. Każde zlecenie wyceniamy indywidualnie biorąc pod uwagę powierzchnię, zakres wykonywanych czynności jak i częstotliwość realizacji zleceń.

Dla kogo?

Świadczymy usługi dla klientów indywidualnych, komercyjnych i instytucji publicznych oraz realizujemy pojedyncze zlecenia jak i cykliczne. Zapewniamy profesjonalne sprzątanie i porządek na terenie całej Łodzi wraz z jej okolicami.

Dlaczego warto skorzystać z usług CleanMaster?

  • Rozsądne ceny – Wszystkie nasze usługi są wyceniane indywidualnie biorąc pod uwagę powierzchnię, zakres wykonywanych czynności jak i częstotliwość realizacji zleceń.
  • Elastyczność – Godziny naszej pracy są elastyczne, więc możemy dostosować je tak, aby nie przeszkadzać mieszkańcom lub klientom.
  • Doświadczenie – Firma CleanMaster funkcjonuje od wielu lat i świadczy usługi utrzymania czystości na najwyższym poziomie.
  • Nowoczesne rozwiązania – Dysponujemy nowoczesnym sprzętem i wykwalifikowaną kadrą pracowniczą oraz korzystamy ze środków chemicznych renomowanych firm oraz sprawdzonych technologii.

Jeżeli jesteś zainteresowany wyżej wymienionymi usługami, skontaktuj się z nami, a my z przyjemnością pomożemy i zrealizujemy wszelkie zlecenia w zakresie sprzątania i utrzymania czystości.

Previous Meble sypialniane na wymiar
Next Scrabble – Kreatywna zabawa dla całej rodziny

Może to Ci się spodoba

Uniwersytet Jagielloński gruntownie modernizuje swój kampus medyczny

Collegium Medicum, czyli kampus medyczny Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie, zostanie gruntownie odnowiony. Będzie to możliwe dzięki współpracy uczelni z partnerem prywatnym – spółką Neoświat. Jak wyjaśnia prof. Piotr Laidler, prorektor UJ ds. Collegium

Utrudnienia na autostradzie A4 w miejscowości Staniątki – w kierunku Krakowa

W związku z naprawą lewego pasa jezdni północnej autostrady A4 – wysokość miejscowości Staniątki na odcinku 400 metrów (od km 436+300 do km 436+700) w poniedziałek 7 sierpnia 2017r. od godz. 05:00

Żelazna: otwarcie ofert w przetargu

Dwie firmy zgłosiły się do przetargu na budowę ścieżki rowerowej oraz chodnika wzdłuż ulicy Żelaznej, na odcinku od ronda „Bitwy Warszawskiej 1920” do ul. A. Haeringa. Obie oferty mieszczą się

Odprawa służbowa Zastępców Komendantów Wojewódzkich (Stołecznego) Policji ds. kryminalnych

W dniach 6 – 7 lutego 2017 r. w Ośrodku Szkoleniowo-Wypoczynkowym „Dafne” w Zakopanem odbyła się odprawa służbowa zastępców komendantów wojewódzkich (Stołecznego) Policji ds. kryminalnych, poświęcona podsumowaniu realizacji zadań przez

Stop. Agresji Drogowej. Widzisz? Reaguj – każdy może pomóc w walce z piratami drogowymi

Od sierpnia 2014 roku w Komendzie Wojewódzkiej Policji w Krakowie funkcjonuje  Nieetatowy Zespół do Zwalczania Agresywnych Zachowań na Drogach. W skład Zespołu działającego wchodzą zarówno policjanci z wydziału ruchu drogowego

Kolejne 2 złote medale Szymona Kulki na Światowych Igrzyskach Służb Mundurowych w Los Angeles

Kolejne doskonałe informacje docierają do Gorlic z Los Angeles, gdzie odbywają się XVII Światowe Igrzyska Służb Mundurowych. Sierżant Szymon Kulka – biegający policjant Posterunku Policji w Uściu Gorlickim – do

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź