CleanMaster – profesjonalna firma sprzątająca

CleanMaster – profesjonalna firma sprzątająca

Zadbaj o czystość i higienę Twojego domu, biura, lokalu lub innego miejsca dzięki profesjonalnej firmie sprzątającej CleanMaster. Świadczymy usługi utrzymania czystości na najwyższym poziomie. Oferujemy sprzątanie terenów przemysłowych, biur, wspólnot mieszkaniowych, garaży, terenów zielonych, oraz pojedyncze zlecenia i cykliczne. Dysponujemy nowoczesnym sprzętem i wykwalifikowaną kadrą pracowniczą oraz korzystamy ze środków chemicznych renomowanych firm oraz sprawdzonych technologii.

Usługi w obiektach mieszkalnych

Realizujemy usługi porządkowe w obiektach mieszkalnych, w tym zamiatanie i mycie klatek schodowych, sprzątanie piwnic, suszarni i pomieszczeń ogólnodostępnych, mycie okien, parapetów, oświetlenia, elewacji, zbieranie śmieci, grabienie liści, koszenie trawników, odśnieżanie, mycie garaży. Godziny naszej pracy są elastyczne, więc możemy dostosować je tak, aby nie przeszkadzać mieszkańcom lub klientom.

Usługi sprzątania biur

Realizujemy usługi sprzątania biur w tym mycie okien, podłóg, drzwi, czyszczenie rolet, żaluzji, oświetlenia oraz porządku w sanitariatach. Współpracujemy z wieloma branżami, dostosowując się do specyfiki danego obiektu. Każde zlecenie wyceniamy indywidualnie biorąc pod uwagę powierzchnię, zakres wykonywanych czynności jak i częstotliwość realizacji zleceń.

Dla kogo?

Świadczymy usługi dla klientów indywidualnych, komercyjnych i instytucji publicznych oraz realizujemy pojedyncze zlecenia jak i cykliczne. Zapewniamy profesjonalne sprzątanie i porządek na terenie całej Łodzi wraz z jej okolicami.

Dlaczego warto skorzystać z usług CleanMaster?

  • Rozsądne ceny – Wszystkie nasze usługi są wyceniane indywidualnie biorąc pod uwagę powierzchnię, zakres wykonywanych czynności jak i częstotliwość realizacji zleceń.
  • Elastyczność – Godziny naszej pracy są elastyczne, więc możemy dostosować je tak, aby nie przeszkadzać mieszkańcom lub klientom.
  • Doświadczenie – Firma CleanMaster funkcjonuje od wielu lat i świadczy usługi utrzymania czystości na najwyższym poziomie.
  • Nowoczesne rozwiązania – Dysponujemy nowoczesnym sprzętem i wykwalifikowaną kadrą pracowniczą oraz korzystamy ze środków chemicznych renomowanych firm oraz sprawdzonych technologii.

Jeżeli jesteś zainteresowany wyżej wymienionymi usługami, skontaktuj się z nami, a my z przyjemnością pomożemy i zrealizujemy wszelkie zlecenia w zakresie sprzątania i utrzymania czystości.

Previous Meble sypialniane na wymiar
Next Scrabble – Kreatywna zabawa dla całej rodziny

Może to Ci się spodoba

Uroczyste obchody Święta Policji w Małopolsce

Dzisiaj na Placu przed Oświęcimskim Centrum Kultury odbyły się wojewódzkie obchody Święta Policji z udziałem Zastępcy Komendanta Głównego Policji nadinsp. Heleny Michalak. Uroczystość objął honorowym patronatem Minister Spraw Wewnętrznych i Administracji Mariusz Błaszczak. Ważnym punktem

Nagrody Komendanta Głównego Policji dla wyróżniających się policjantów w Małopolsce

22 lutego br. Komendant Wojewódzki Policji w Krakowie nadinspektor dr Tomasz Miłkowski, wraz z Wojewodą Małopolskim panem Józefem Pilchem, wręczył przyznane przez Komendanta Głównego Policji, nagrody wyróżniającym się policjantom garnizonu

Mądry Polak po szkodzie – wiesz, że on Cię uratuje, ale wciąż go nie masz? To błąd!

W ostatnich latach zwiększa się zainteresowanie kierowców wciąż zmieniającymi się przepisami prawa drogowego. Pojawiają się kolejne zaostrzenia, aby jeszcze lepiej zadbać o bezpieczeństwo zarówno kierowców jak i pieszych. Czy dzięki

Meble sypialniane na wymiar

Sypialnia to jedno z ważniejszych pomieszczeń w naszych domach. To właśnie w sypialniach ciało regeneruje się przed kolejnym dniem i z tego względu należy zatroszczyć się o najwyższy poziom komfortu

Święto Policji w KPP w Krakowie

Dzisiaj w Komendzie Powiatowej Policji w Krakowie, odbyła się uroczystość upamiętniająca 98 rocznicę powstania polskiej Policji. W obchodach udział wzięli: insp. Krzysztof Król, Komendant Powiatowy Policji w Krakowie, mł. insp.

Trwa 74 TOUR DE POLOGNE w Małopolsce

Za nami dwa z pięciu etapów 74 Tour de Pologne – największego wydarzenia kolarskiego w Polsce, którego trasy przebiegają przez Małopolskę. Nad bezpieczeństwem wyścigu czuwa ponad 600 policjantów, do zadań

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź